مشکلی که کاربران آیفون با باتری آن دارند؟ بستن همه ی اپلیکیشن ها نیز کمکی نخواهد کرد

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

کاربران محصول اپل آیفون همواره در تلاش برای بهینه سازی طول عمر باتری خود بوده اند. قابلیت Kill all apps نیز چاره ای برای حل این مشخص نیست.

 

در صورتی که یکی از کاربران اپل هستید که تلاش به افزایش طول عمر باتری خود دارید، ممکن است وارد منوی مالتی تسک شده باشید و همه ی اپلیکشین ها را به صورت یک مرتبه ببندید. این کار چیزی جز اتلاف کردن وقت برای شما به همراه ندارد.

 

 

 

به گزارش نمایندگی اپل آقای کاریاگ فیدر یکی از اعضای ارشد مهندسی نرم افزار در شرکت اپل، در پاسخ به ایمیل یکی از کاربرانی که طول عمر باتری اپل آیفون مشکل داشته است، دو پاسخ را برای این سؤال که آیا بستن همه ی اپلیکشین ها باعث بهینه سازی مصرف باتری میشود و اینکه ایا انجام این کار برای بهبود طول عمر باتری ضرورت دارد یا خیر را پاسخ داده است: نه و نه!!! و به دنبال آن یک شکلک خنده آورده شده است.

 

در اینجا اشاره ای به راهکار هایی برای بهبود طول عمر باتری اپل آیفون شما داریم:

 

1.      در زمانی که سطح باتری شما به زیر 20 درصد رسید بهتر است تا موبایل را وارد مد کم مصرف کنید. با این کار، یک سری از قابلیت های بصری و پیش زمینه ی موبایل غیر فعال میشود.

 

2.      میتوانید در قسمت تنظیمات تلفن مشاهده کنید که کدام برنامه بیشترین مصرف باتری را دارد. اولین پاسخ، فیس بوک میباشد. در زمانی که از فیس بوک استفاده نمیکنید، حتما برنامه ی آنرا ببندید.

 

3.      قابلیتی برای خاموش کردن قابلیت رفرش اپلیکیشن ( در زبانه ی general در setting) وجود دارد. این قابلیت به اپلیکشن اجازه داده که در زمانی که به وای فای یا شبکه ی موبایلی متصل میباشد، این ویژگی را خاموش نموده  تا طول عمر باتری افزایش پیدا کند. البته این کار باعث شده تا محتوای جدید را در اپلیکیشن خود مشاهده نکنید.

 

 

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما