حذف کردن Apple ID

امتیاز کاربران

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Active
 

در این مطلب قصد داریم در مورد یکی از بزرگترین مشکلات دارندگاه دستگاه های برند اپل توضیحاتی ارائه کنیم که مربوط به حذف Apple ID میباشد.

تمام کسانی که از برند اپل استفاده میکنند به خوبی میدانند که برای استفاده و شخصی سازی اطلاعات نیاز به اکانت Apple ID دارند و متاسفانه به خاطر کمبود اطلات در کشور ما بسیاری از مصرف کنندگان ایجاد و ساختن اپل ای دی را به فروشنده ها واگذار میکنند.

از آنجایی که این اکانت به ظاهر ساده امنیت دستگاه شما را فراهم میکند لذا نیاز است که پسوورد و یوزر آن را به خاطر بسپارید یا حد اقل به ایمیل که برای آن تعریف کرده اید دسترسی داشته باشید تا در صورت فراموشی رمز Apple ID  بتوانید از طریق ایمیل مربوطه آن را بازیابی نمایید.

بسیاری از افراد از اپل ای دی های آماده استفاده میکنند که به صورت چاپ شده و کارت است و در بازار به فروش میرسد اما این خود اشتباه بزرگی است لذا شما امنیت کار خود را پایین میاورید و در صورت فراموش و گم شدن کارت دستگاه شما غیر قابل استفاده است.

نمایندگی اپل بعد از مدتها سعی و تلاش و پیگیری های مستمر موفق شد از طریق ارتباطاتی که با سرور های رسمی اپل دارد راه کاری در جهت حذف اپل ای دی های فراموش شده انجام دهد.

این سیستم و راهکار جدید که کاملا قانونی میباشد توسط متخصصان نمایندگی اپل در بازه زمانی دو تا سه روز کاری انجام میشود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و استعلام هزینه با شماره های نمایندگی تماس حاصل فرمایید.

88228701--88228799--88228861--88228865 

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما